Reviews

Reviewer's Avatar

Надія Коваленко

03.02.2022

Ми раніше вже користувались сервісом для онлайн курсів. Все наче й влаштовувало, але потрібно було сайт створити, самим налаштувати реєстрації і прийняти оплати, а потім вручну робити кабінети учням на платформі з курсом. Вони могли й самі там реєструватись, але це незручно просити учня реєструватись ще десь.

В LMSka дуже зручно, що все в одному місці. Учні реєструються, платять і тут же отримують доступ до курсу, не потрібно нічого робити вручну. Всі матеріали зразу їм доступні, а у нас є всі реєстрації.

Reviewer's Avatar

Mariia Nalyvaichenko

05.06.2022

Довго користувались зручною платформою, але російською, бо не бачили альтернатив в Україні. Все було супер до 24 лютого. Шукали швидко куди з'їхати, бо бажання працювати там більше не було. Виявилось, що альтернативи в нашій країні є і доволі непогані, по функціоналу ні трохи не гірші. Дякую LMSka за швидкий переїзд і допомогу з налаштуванням.

Reviewer's Avatar

Надежда Спивак

05.08.2021

Платформа новая, были опасения, что на нас будут все тестить - не ошиблись,😆 но слава богу в хорошем смысле. Очень много улучшений появилось уже при нас, разработчики очень быстро и адекватно реагируют на все пожелания и если видят, что не хватает такой кнопочки или функции, быстро ее добавляют. Некоторые даже прям по нашей просьбе, я своим коллегам так и говорю "моя кнопка"

Reviewer's Avatar

Віктор Карпенко

09.11.2022

Мені дуже подобається що все в одному місці і сайт можна зробити, і сам курс. Але конструктор сайтів це прям 🔥🔥🔥! Раніше сайт був окремо від платформи з курсом, на тільді, за яку я окремо платив. А в лмсці конструктор сайтів нічим не гірше і додатково платити за нього не треба. Купа блоків, вибирай любий, як хочеш налаштовуй, свої фони завантажуються є блок який взагалі можеш сам все зробить як реально конструктор. Дуже круто, рекомендую!

Reviewer's Avatar

Serhei Petrenko

12.05.2022

У нас специфическая тематика курса и далеко не дешево. Учеников не много, но они из разных стран. Поэтому искали платформу, которая позволит принимать платежи разными методами и в разных валютах, в том числе и в крипте. Lmska для этого подошла как нельзя лучше.

Reviewer's Avatar

Aleksandr Pysarevskyi

10.12.2021

Выступал на разных ивентах, проводил лекции и тренинги, материалов собралось на целый курс, а тут ковид - все в онлайн ушли. Оформил все в курс поменял несколько платформ, искал что удобнее, случайно наткнулся на Лмску, решил затестить. Подкупило, что все студенты получают диплом, который я могу настроить под себя, и ты уже вроде бы как не воздух продаешь, а они видят результат своей учебы. А потом нашел еще много полезных фишек, поэтому так и остался с ребятами. Все нравится со всеми вопросами помогают.

Reviewer's Avatar

Олена Олексієнко

05.09.2022

Мені подобається лмска, бо тут дуже зручно бачити результати роботи учнів. Є уроки і завдання - є картка учасників. Дивишся які уроки пройшов, дз здав/не здав, яку оцінку отримав. А є таблиця успішності по всім учням. Мені це важливо, бо коли я бачу, що один і той же урок займає багато часу у всіх, то розумію, що для наступної групи його краще спростити чи зробити взагалі 2 уроки. Або ж навпаки бачу де додати дз чи ще матеріалів, бо в коментарях пишуть що все елементарно просто.

Reviewer's Avatar

Stefaniia Kruhlytska

03.07.2022

Я перейшла на LMSку через те, що там можна створити завдання у вигляді відео, а мені це дуже потрібно. Я проводжу тренінги з ораторського мистецтва і мені важливо бачити, як виконують завдання мої учні. Раніше доводилось робити або живі коли, або просити їх записати відео. Але коли відео змонтоване не зрозуміло чи людина засвоїла вправу, чи в неї це вийшло з 1го, 3-го чи можливо 10 разу. Можливо потрібно попрацювати ще. А тут зручно, я пишу що сказати і як, які вправи виконати, а студент сідає перед вебкою і записує відео. Так він звісно може його перезаписати кілька разів, але немає шансів на монтаж, тому я бачу реальний результат. Всі інші функції платформи також дуже зручні.

Reviewer's Avatar

Semen Herasymenko

06.10.2021

Мне подходит ЛМСка потому что там можно создать тесты, которые проверяются автоматически и баллы выставляются сразу. В конце урока создал тест - ученик прошел, получил баллы и может приступать к следующему уроку. Круто, что в конце система сама делает финальный тест - сборный из всех тестов в курсе. Ставишь сколько вопросов должно там быть и она рандомно выбирает. Так что для тех кто хочет сэкономить время - рекомендую.

Reviewer's Avatar

Henadii Korchynskyi

25.01.2022

У ЛМСка есть база учеников - когда все кто успешно прошел наш курс не просто получают диплом, а еще и попадают на общую доску кандидатов. И мы можем их рекомендовать как постоянных сотрудников или исполнителей на какие-то разовые проекты. Нам важно, чтоб у нас не просто были качественные курсы, а чтобы наши ученики могли применить полученные знания и найти себе работу или дополнительный заработок. Мы помогаем им найти работу как минимум на фрилансе и это сразу дает + к рейтингу наших курсов. Соответственно так мы можем больше учеников привлечь на курс т.к. они сразу понимают выгоду от покупки курса именно у нас.

Reviewer's Avatar

Andrzej Golebiewski

15.01.2023

LMSka to łatwy w obsłudze i funkcjonalny system zarządzania nauką. Dzięki szerokiemu zakresowi funkcji, łatwej integracji z innymi narzędziami i łatwej nawigacji, polecam go dla firm szukających kompleksowego rozwiązania do zarządzania szkoleniami online.

Reviewer's Avatar

Kate Lewandowski

11.12.2022

I had the chance to use LMSka as a learning management system for the training course offered by my organization. I thought it was a fantastic tool for planning and delivering online courses overall. Both instructors and students may easily utilize it because of the user-friendly and simple to use layout.

LMSka's extensive feature set is one of the aspects I value the most. In addition to the ability to track student progress and produce data, it enables the construction of personalized courses, examinations, and quizzes. This made it simple for me to keep track of my students' development and modify the course as necessary. LMSka can also link with other programs and applications, which made it simple for me to add other content and resources to the training session.

LMSka is a solid and effective platform for delivering online learning, in my opinion. I would suggest it to those seeking for a complete LMS because it was a terrific decision for our business.